آمادگی همکاری انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با واحدهای مختلف دانشگاه

کارشناس انجمن های علمی دانشجویی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از آمادگی انجمن های علمی دانشجویی برای هرگونه همکاری با واحدها و معاونت های این دانشگاه خبر داد.
به گزارش وب دا، صادق قربانی گفت: انجمن علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در اسفند ماه سال 1394 با هدف توسعه خلاقیت ها و دستاوردهای علمی، ایجاد یک فضای رقابتی سالم در میان دانشجویان و همچنین ایجاد انگیزه برای شرکت در کارگروهی و جمعی میان دانشجویان و بهبود رابطه نظام آموزشی سلامت و درمان با عموم جامعه در 12 رشته تحصیلی تشکیل شده است.

وی ادامه داد: انجمن های علمی دانشجویی، به عنوان یک جمع متشکل از دانشجویان متمایل به فعالیتهای علمی-پژوهشی و آموزشی، و با هدف تقویت و ترویج وضعیت علمی، استعداد یابی دررشته های مختلف، ایجاد زمینه های تولید علم و حمایت از تحقیق و پژوهش و همچنین آماده سازی دانشجویان برای کارآفرینی و ورود به عرصه مدیریت و بهره گیری از خلاقیت ها، در دانشگاه های علوم پزشکی کشور طبق آیین نامه وزارت بهداشت تشکیل گردید.

قربانی خاطرنشان کرد: از زمان تاسیس هر یک از انجمن ها، فعالیت های مختلفی از قبیل برگزاری کارگاه های آموزشی، سمینار و همایش های علمی - آموزشی، مسابقه های علمی، بازدیدهای پژوهشی-علمی، نشریات و جلسات هم اندیشی دررشته های مختلف توسط اعضای شورای مرکزی هررشته و با هماهنگی کارشناس مسئول انجمن های علمی دانشجویی انجام پذیرفته است.

کارشناس انجمن های علمی دانشجویی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: امید است با تلاش دبیران و اعضای انجمن های علمی دانشجویی در رشته های مختلف و با حمایت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه، در جهت توسعه علمی و دانش جمعی موفقیت هایی حاصل شود.
تاریخ:
1398/06/20
تعداد بازدید:
43
منبع:
Powered by DorsaPortal