زنگ پژوهش به مناسبت هفته پژوهش

به مناسبت هفته پژوهش، زنگ پژوهش برگزار شد

همزمان با هفته پژوهش، مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی وارتقای سلامت با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری و دانشکده های پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و بهداشت، زنگ پژوهش را برگزار کرد.

دکتر اسماعیلی رئیس مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی وارتقای سلامت ضمن تأکید بر ظرفیت بالای دانشجویان در اجرا و هدایت فعالیت های پژوهشی اظهار امیدواری کرد که راه اندازی مدرسه پژوهش به استاندارد شدن مشارکت دانشجویان در انجام فعالیت های پژوهشی دانشگاه کمک کند. در مراسم زنگ پژوهش، معاونین پژوهشی هر دانشکده به همراه اساتید در جمع دانشجویان خود حضور یافتند.در این مراسم، معاونین پژوهشی هر یک از دانشکده ها به معرفی فرایندهای پژوهشی جاری در دانشکده ها پرداخته و سپس سوالات دانشجویان در ارتباط با مسائل پژوهشی را پاسخ دادند. همچنین از دانشجویان فعال در عرصه پژوهش نیز تقدیر گردید.

دکتر هادیزاده معاون پژوهشی مرکز تحقیقات توضیحاتی درباره دوره آموزشی مدرسه پژوهش ارائه داد، ایشان ضمن اشاره به این موضوع که دوره آموزشی " مدرسه پژوهش" برای اولین بار توسط مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی وارتقای سلامت و با همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی و دانشکده پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می گردد، به شیوه اجرای آن در دانشگاه پرداخت. وی خاطر نشان کرد که این دوره در 3 سطح آموزشی و به صورت کارگاه برگزار می گردد، در پایان هر سطح آموزشی گواهی پایان سطح و در پایان 3سطح ، به دانشجو "دیپلم پژوهشی" اعطا می گردد.


تاریخ:
1397/10/05
تعداد بازدید:
35
منبع:
Powered by DorsaPortal