برگزاری کارگاه مجازی مدیکال ژورنالیزم

برگزاری کارگاه مجازی مدیکال ژورنالیزم

کارگاه مدیکال ژورنالیزم با حضور دکتر بهروز آستانه از دانشگاه مک مستر کانادا به صورت مجازی برگزار شد.

در این کارگاه آخرین مباحث ملی و بین المللی در زمینه ی ژورنالیزم پزشکی، Modern English for Academic Writing، انواع مقالات پزشکی،  اصول نگارش مقاله استاندارد و مسایل اخلاقی مرتبط با نشر در حوزه علوم پزشکی  ارایه گردید. آقای دکتر بهروز آستانه از دانشگاه مک مستر کانادا و عضو سابق کمیته بین المللی اخلاق در نشر (COPEICMJE و عضو انجمن ویراستاران مدیترانه شرقی به ارایه مطالب در این کارگاه پرداختند.

این کارگاه با حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و به همت مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی و ارتقای سلامت، در جهت توانمند سازی اعضای علمی و اجرایی مجلات علمی دانشگاه طی سه روز (5-3 اردیبهشت ماه 1399) و به مدت 30 ساعت به صورت مجازی برگزار گردید.

دکتر رضا اسماعیلی، رییس مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی و ارتقای سلامت، ارتقای نمایه مجله Journal of Research and Health را از اهداف اصلی مرکز تحقیقات برشمرد و  حصول آن را مستلزم توانمندی سازی همکاران دفتر مجله و استاندارد شدن فرایند های ثبت، ویراستاری، داوری، پذیرش و چاپ مقالات متناسب با استاندارد های بین المللی دانست.

مدیرمسول، سردبیر، همکاران سردبیر، ویراستاران علمی، مدیر اجرایی و مدیر داخلی مجله Journal of Research and Health در این کارگاه شرکت داشتند و ضمن بهره گیری از مباحث ارایه شده، مهمترین موضوعات مرتبط با فرایند های اجرایی دفتر مجله نیز مورد بررسی قرار گرفت.
تاریخ:
1399/02/15
تعداد بازدید:
223
منبع:
Powered by DorsaPortal