تفاهمنامه بین المللی

ایجاد شده در ۶ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۲:۵۰ قبل از ظهر

بازدید هیئت سازمان فرهنگی اجتماعی اهل بیت (ع) افغانستان از مراکز تحقیقاتی دانشگاه

در راستای تقویت همکاری های بین المللی و به دعوت دانشگاه علوم پزشکی گناباد، هیئت سازمان فرهنگی اجتماعی اهل بیت (ع)  افغانستان به ریاست حجه الاسلام ضیائی از مراکز تحقیقات توسعه اجتماعی و ارتقای سلامت و عوامل اجتماعی موثر بر سلامت بازدید کردند و زمینه همکاری های مشترک با حضور آقای دکتر رضا اسماعیلی ریاست مراکز تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ظرفیت پذیرش دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در مقاطع تکمیلی و همچنین ارائه خدمات آموزشی از راه دور و پژوهش های مشترک از سوی مرکز تحقیقات به عنوان نقاط مشترک همکاری تبیین شد.

 

دکتر اسماعیلی رئیس مراکز تحقیقاتی دانشگاه با اشاره به اشتراکات فرهنگی، مذهبی و ظرفیت های متقابل در دو کشور و ملت دوست و مسلمان ایران و افغانستان، خاطر نشان کردند استفاده از ظرفیت های مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد می تواند در راستای تربیت علمی، پژوهشی دانشجویان مسلمان افغانستانی موثر باشد.

در ادامه این بازدید حجه الاسلام ضیائی و هیئت همراه از مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی و ارتقای سلامت، مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت، دپارتمان اعضای هیئت علمی، حوزه تحصیلات تکمیلی مرکز تحقیقات و همچنین دفتر مجله تخصصی پژوهش و سلامت حضور پیدا کردند.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس